شرکت سالار بتن با توجه به تجربه مؤسس و مدیرعامل – جناب آقای علی تیرسحر – در پروژه‌های عمرانی ( سدسازی) و عشق و علاقه ایشان به آبادانی و ایجاد اشتغال در استان خوزستان و از آنجاییکه تولید نقش ارزنده و بسزایی در این خصوص دارد، در سال 1381 کارخانه تولید بتن آماده در مرکز استان خوزستان (کلان شهر اهواز) تاسیس و راه‌اندازی و در سال 1382 موفق به دریافت پروانه بهره‌برداری از سازمان محترم صنایع و معادن استان خوزستان گردید.

در همین راستا شرکت سالار بتن با توجه به لزوم استفاده از مواد افزودنی بتن و ساختمان در بتن آماده و سخت شده، اقدام به احداث واحد تولید محصولات افزودنیهای بتن و مواد شیمیایی ساختمان در مجاورت کارخانه تولید بتن آماده نمود تا ضمن دستیابی به اهداف کلان مذکور امکان حمل بتن آماده تا مسافتهای طولانی (حمل بتن تا 2 ساعت) نیز امکان پذیر گردد.

دربــاره مـا

معرفی، تاریخچه و فعالیت های شرکت

1-    استقرار محل کارخانجات تولیدی سالاربتن در بهترین موقعیت مکانی به منظور سهولت دسترسی به نقاط مختلف کلان شهر اهواز

2-    شرکت سالار بتن اولین تولید کننده افزودنیهای بتن و مواد شیمیایی ساختمان در استان خوزستان می‌باشد.

3-    این شرکت مجهز به کارخانه پیشرفته تولید بتن آماده و ماشین آلات جدید حمل بتن آماده (تراک میکسر) و پمپهای بتن هوایی و زمینی می‌باشد.

4-    شرکت سالار بتن مجهز به آزمایشگاه بتن، مصالح و افزودنیهای بتن پیشرفته تحت نظارت اداره کل استاندارد و مرکز تحقیقات بتن استان خوزستان می‌باشد.

5-    کارخانجات این شرکت مجهز به باسکول 80 تنی دیجیتال جهت توزین محصول بتن آماده تولیدی مطابق استاندارد ملی ایران بشماره 747 می‌باشد

6-    شرکت سالار بتن اولین تولید کننده‌ای می‌باشد که موفق به اخذ نشان استاندارد 6044 از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی گردیده است.

7-    سالار بتن دارای کارکنان متخصص و مجرب می باشد که از بدو تاسیس در این شرکت همکاری و فعالیت مستمر می‌نمایند.

8-    انتخاب شرکت سالار بتن به عنوان واحد نمونه برتر استاندارد در سال 1388

9-    انتخاب  واحد نمونه کنترل  کیفیت استاندارد در سال 1386

بخشی از توانمندی ها و افتخارات

گواهینامه ها

1394 © کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت سالار بتن می باشد | طراحی سایت از ایده نگاران ققنوس